top of page

Faaliyet Alanlarımız

Plastik Enjeksiyon Kalıpları

 

İhtiyaç duyduğunuz plastik enjeksiyon kalıpları ve şişirme kalıplarınız yüksek hassasiyet, kısa çevrim zamanı, ürün gizliliği ön planda tutularak ve ürün gizliliğine azami ölçüde önem verilerek zamanında teslim edilmektedir.

 

 

Plastik Enjeksiyon Baskısı

 

1.500 gram'a kadar plastik enjeksiyon baskı işleri, düşük baskı maliyeti, hızlı teslim fırsatları ile yapılmaktadır. Ürünler talebiniz göre ambalajlanarak, talebinize göre istediğiniz yere teslim edilmektedir.

 

Ürün
Tasarımı

Ürünün tasarımından son kullanıcıya ulaştırılmasına kadar tüm süreçlerde yanınızda olan Aldemir Ltd., çeşitli kalıp ve plastik parça üretiminin yanında müşterilerimize tasarım desteği de vermektedir.

 

Parça tasarımının kalıp ve seri üretim maliyetlerine etkisi de göz önüne alınarak yapılan tasarımlar neticesinde maliyet-etkin tasarımlar ortaya çıkmakta, bu da parça tedarikinden son kullanıcıya erişimine kadar tüm süreçleri olumlu etkilemektedir.

Talaşlı
İmalat

 

Seri üretim makina parçaları, otomotiv yan sanayi parçaları, hassas mekanik işleme gerektiren metal malzemeden mamül parçalar, konusunda tecrübeli personelimiz tarafından işlenmekte, montaja hazır olarak teslim edilmektedir.

Sac Şekillendirme Kalıpları

İhtiyaç duyduğunuz sac şekillendirme kalıpları (kesme, bükme, sıvama, laminasyon) yüksek hassasiyette, ürün gizliliği ön planda tutularak ve ürün gizliliğine azami ölçüde önem verilerek zamanında teslim edilmektedir.

 

Metal Enjeksiyon Kalıpları

 

İhtiyaç duyduğunuz metal enjeksiyon kalıpları (alüminyum - zamak) yüksek hassasiyet, kısa çevrim zamanı, ürün gizliliği ön planda tutularak ve ürün gizliliğine azami ölçüde önem verilerek zamanında teslim edilmektedir.

 

 

bottom of page